אחרי ניתוח אף: מתי חוזרים לשגרת טיפולי פנים?

קלאו » מאמרים נוספים » אחרי ניתוח אף: מתי חוזרים לשגרת טיפולי פנים?

רוב האנשים בעידן המודרני רוצים לעשות הכול כדי להיראות הכי טוב שהם יכולים כי ההופעה החיצונית שלנו משפיעה על כולנו. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, בחרתם לעשות ניתוח אף או שאולי אתם חושבים על האפשרות הזאת היום. ניתוח של האף זו אומנם פעולה כירורגית שמתבצעת בכל יום ברחבי העולם אך אסור לשכוח שמדובר על ניתוח לכל דבר. לכן ברור מדוע עלינו להשקיע לא מעט הן בבחירת המנתחים הטובים ביותר והן בשיקום שיגיע אחרי החוויה הזאת. אומנם זה נכון שבדרך כלל אנשים לא חשים כאבים אחרי ניתוחים כאלה והשיקום מהם מאוד פשוט אך לא בטוח שמייד ביום שאחרי הניתוח כדאי יהיה לעשות טיפול פנים מקצועי.

ניתוח אף וטיפולי פנים מקצועיים

ראשית, בבואנו להבין מה כולל השיקום מניתוח באזור האף אנחנו נראה שיש כמה אלמנטים חשובים שצריך לקחת בחשבון:

  1. עדיף לנוח כשבוע אחרי הניתוח
  2. מומלץ לא להיחשף לשמש
  3. עדיף להימנע מפעילות גופנית

מבחינת טיפולי הפנים שתוכלו לעשות אחרי הניתוח ניתן לראות שאין שום מניעה, בערך כשבוע-שבועיים אחרי הניתוח, לעשות כל טיפול פנים שתרצו. עם זאת, כמובן שאחרי ניתוח אף עדיף יהיה לבחור טיפולים שהם פחות אגרסיביים ויותר נועדו לשפר את המראה הכללי של העור. כלומר, אם חשבתם לעשות פילינג עמוק בכל זאת עדיף שתדחו קצת את הטיפול וביניים מומלץ לבחור בטיפולים עדינים יותר ומרגיעים. הרעיון הוא לתת לפנים שלכם את כל הטיפוח שלו הם זקוקות אך עדיף שתעשו זאת בצורה כמה שיותר עדינה. לכן גם כדאי לכם לבדוק היטב לאיזה קוסמטיקאיות אתם פונים ובהחלט מומלץ לבחור בנשות המקצוע הטובות ביותר שיש. אם תחברו קוסמטיקאית שהיא גם רפואית תוכלו להיות רגועים יותר ובטוחים שהיא תתייחס, בין היתר, לניתוח שלא מזמן עברתם.

בחירת המרכז הרפואי לניתוח

חשבתם לרגע שתוכלו לעשות את הניתוח שעליו חלמת לאף אצל כל רופא שמציג את עצמו כאיש מקצוע מוביל? אם כך, אנחנו מציעים לכם לעצור לרגע ולבחון את הדברים יותר לעומק. כדי לעשות ניתוח אף וגם להבטיח שתצאו מרוצים עדיף לברר מספר פרטים אודות הרופא, ממש כפי שלא אל כל קוסמטיקאית מקצועית כדאי לכם לפנות. שווה לבדוק:

  • ממתי הרופא עוסק בתחום הזה?
  • איך נראה המרכז הרפואי שבו תעברו את הניתוח?
  • האם יש במרכז הרפואי גם את כל הציוד שצריך למקרה חירום?
  • האם אנשים שכבר עשו ניתוחים אצל הרופא שבו אתם בוחרים יצאו מרוצים?

בנוסף לכל אלה, כמובן שעליכם גם לברר מה המחיר של הניתוח. ממש כפי שכל קוסמטיקאית שתעשה לכם טיפולי פנים תגבה מחירים אחרים כך גם קורה לגבי התחום של ניתוח אף וחשוב להיות מודעים לכך.