איך בוחרים מכון להסרת שיער?

קלאו » מאמרים נוספים » איך בוחרים מכון להסרת שיער?

כמגוון השיטות להסרת שיער: לייזר, אינפרא אדום וכו׳ מגוון המכונים והקליניקות לטיפולי אסתטיקה והסרת שיער, רחב עוד יותר. השאלה היא: איך בוחרים מכון מתאים להסרת שיער כזה שיענה על הצרכים שלנו, שיוביל לתוצאות אמיתיות בשטח ויספק לנו הרגשה טובה, מקצועיות ומחיר נוח. לא פעם לקוחות שילמו סכומי עתק על טיפולי הסרת שיער ובסופו של דבר התוצאות לא היו כמצופה ואף אכזבו.

אז ראשית כל תמיד נחמד להתייעץ עם חברים. מומלץ לבחור באדם המאופיין בסוג עור זהה לשלנו וגם אם נצליח למצוא מישהו שאנו מכירים עם אותו סוג שיער, מה טוב. חפשו אדם שממליץ בחום על מרפאה ספיציפית ושאלו כמובן מדוע. לאחר שהתרשמתם מכמה מקומות, בין 2-3 זה בהחלט מספיק, כעת עליכם לקבוע פגישת ייעוץ.

הבדיקה החשובה ביותר שעליכם לבצע קשורה לסוג המכשיר בו הקליניקה עושה שימוש. יש המון סוגים של מכשירים, חלקם מחייבים רופא מוסמך, חלקם נחשבים קוסמטיים בלבד ובעת השימוש בהם קוסמטיקאית מוסמכת מספיקה בהחלט. בדקו נתונים כמו איפה מייצרים את מכשיר הלייזר להסרת שיער, כמה זמן הוא כבר פועל (עם הזמן המכשיר נשחק) ונסו לבחור במרפאה שמתחדשת כל הזמן ומספקת ללקוחותיה שירות הסרת שיער איכותי המאופיין במכשור מתקדם. ככל שהמכשור יהיה חדש ומתקדם יותר מבחינה טכנולוגית כך התוצאות יהיו מהירות, טובות ויחזיקו מעמד לאורך זמן רב יותר.

בשלב הבא אנו ממליצים לבקש טיפול ניסיון (לפחות אחד) כדי שתוכלו להתרשם, זאת לאחר שהבנתם שמדובר במקום עם פוטנציאל להיענות לדרישות שלכם. בטיפול עצמו בדקו את רמת השירות מהמטפלת, את רמת הניקיון והאסתטיקה של חדר הטיפולים, בחנו כיצד המטפלת עונה לכם על שאלות ואז תוכלו לבסוף להחליט היכן לבצע סדרת טיפולים להסרת שיער.