איך לעכב את הזדקנות עור הפנים?

קלאו » מאמרים נוספים » איך לעכב את הזדקנות עור הפנים?

אף אחד לא באמת רוצה להזדקן. בין אם נפשכם זקנה ובין אם צעירה, אין אחד שרוצה להגיע לגילאים המבוגרים הללו. כשהמח צלול אף הגוף מתקשה יותר ויותר לתפעל משנה לשנה.

בעשורים האחרונים מודל היופי השתנה ולא בהקשר האופנתי. מיליוני אנשים בכל העולם פועלים בכדי להאט את קצב ההזדקנות שלהם ובעצם משנים את מערך פניהם וגופם בצורה מלאכותית או טבעית בכדי להישאר צעירים, אולי, לנצח. הנה כמה דוגמאות השונות זו מזו לטיפולי הפנים אשר מאטים את קצב ההזדקנות-

1.      מרחו קרם

כולנו שמענו על קרם האנטי אייג'ינג אך לאו דווקא עליו מדובר. גם קרם לחות יכול לעזור למראה עוחר הפנים שלכם. אמנם הוא לא ישרת אתכם בעבור העלמת הקמטים אך כן יקנה לעורכם את הלחות אותה הוא צריך ויעניק לו מראה קורן.

אך אם עיניכם מושכות לכיוון קרם האנטי אייג'ינג נסביר כי נושא האנטי אייג'ינג התפתח רבות בעשור האחרון וכי מעבדות ומחקרים שלמים פועלים אך ורק בעבור האטת קצב ההזדקנות.

אתם תצטרכו המלצות לגבי הקרם הנכון לעור הפנים שלכם, רק כיוון שכל עור שונה בתבניתו מאחר, לכן ההמלצה היא להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלכם. באם אין לכם אחת, פגישה חד פעמים עם אחת תיתן לכם את מה שאתם צריכים כדי להמשיך ולתחזק את עור הפנים שלכם עצמאית בבית.

2.      לא מפחדות מזריקות?

אם אין לכם פחד ממחטים ואתם מוכנים לספוג כמה דקירות קטנות בפנים, הרי לכם הבוטוקס. הבוטוקס הוא בעצם רעלן המשתק את השריר אליו הוזרק הבוטוקס. כך למעשה אין כל תזוזה או שינוי או הזדקנות של השריר.

רק לידיעתכם, בוטוקס הוא טיפול חוזר ונשנה. אתם תצטרכו לחזור ולהזריק בכדי להמשיך לתחזק את מראה הפנים אותו אתם רוצים לשמר.

3.      מתיחת פנים

טיפול מתיחת פנים הוא הטיפול מהמוכרים והנפוצים ביותר בנושא הרפואה הפלסטית. כיום מתיחת פנים היא דבר שבשיגרה, כמעט בלי צלקות, כמעט בלי חיטוטים מיותרים. כיום, המיכשור המודרני של הרפואה הפלסטית מאפשר מתיחה נכונה ועם כמה שפחות כלים השותפים למתיחה.

הניתוח נועד בשביל להחזיר את רקמות הפנים למקומם המקורי. במעמד הניתוח ניתן יהיה להחדיר גם שומן בכדי למלא חלקים אשר שינו את מראם.

4.      איפור קבוע

כשעולם האיפור הוא בעצמו גדול, נשים רבות מוצאות את עצמן מבזבזות המון זמן בבוקר רק בשביל לכסות את הקמטים, את השקעים מתחת לעיניים, פצעונים שצצו במפתיע וכל זה רק בשביל עור הפנים.

בעבור זה הומצא האיפור הקבוע. הוא מוטבע על עור הפנים שלכם ונשאר שם לתקופה של כחצי שנה. אין צורך להתאפר, אין צורך להוריד איפור.

לאחר שקראתם את הדוגמאות שנתנו לכם, כל מה שנותר לכם להחליט איזה סוג בן אדם אתם, איזה טיפול הכי מתאים לכם וכמה אתם מוכנים לסבול כאב עבורו.