מוצרי הרבלייף: איך תהפכי את עור הפנים שלך לחלק, זוהר, רך ובריא?

קלאו » מאמרים נוספים » מוצרי הרבלייף: איך תהפכי את עור הפנים שלך לחלק, זוהר, רך ובריא?

חברת הרבלייף השיקה סדרת מוצרים חדשה שנקראת Herbalife skin והיא מיועדת לגברים ולנשים גם יחד. הסדרה מכילה 10 מוצרים, המכילים ויטמינים ומינרלים רבים, כמו גם תמציות צמחים איכותיות, ונועדו ליצור שינוי במראה העור כבר לאחר שבוע אחד של שימוש. כל המוצרים אינם מכילים פאראבנים או גופרית, ולא נוסו על בעלי חיים.

ההתנסות שלי עם מוצרי הסדרה

כל הנתונים הללו שכנעו אותי שאני מוכרחה לנסות כמה מוצרי הרבלייף, ואכן כך היה. לאחר שימוש אני יכולה לומר כי מדובר בסדרה מצוינת, בעלת מוצרים איכותיים עם מחירים אטרקטיביים מאד ביחס לתמורה. בסדרה יש מי פנים, חלב פנים, ג'ל עיניים, קרם עיניים, תרחיץ פנים, מסכת חמר, קרם לחות, קרם לחות עם הגנה מפני השמש, סרום נגד קמטים וקרם מיוחד ללילה.

אני זכיתי להתנסות במסכת החמר, בקרם היום עם מקדם הגנה ובתרחיץ גרגירים. הנה ההתרשמות שלי מכל מוצר.

הרבלייף

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסכת חמר מטהרת עם עלי נענע

המסכה מגיעה בקופסה המכילה קרם ירוק אותו מורחים על הפנים. חשוב לא להניח את החומר קרוב לאזור העיניים. לאחר שמורחים את המסכה הירוקה, מחכים רבע שעה עד לייבוש מלא, ואז שוטפים אותה בעדינות עם מים חמימים, או בתוך המקלחת. לעלי הנענע (או המנטה) יש אפקט מקרר, לכן כשמניחים את המסכה על הפנים, ממש מרגישים כאילו הפנים מתקררות, וגם ריח המנטה שיוצא מהמסכה מאד מוסיף לאפקט. התחושה מאד מרעננת. אחרי שמורידים את המסכה העור הופך נעים מאד, נקי מאד ומתוח. אחרי המסכה חשוב להשלים את התהליך עם סרום וקרם לחות שמתאים לעור הפנים שלנו.

קרם פנים עם מקדם הגנה

בשמש הישראלית מאד מאד חשוב לשים מקדם הגנה על הפנים בכל בוקר, גם כשחורף בחוץ. קרני השמש חודרות מבעד לעננים, גם אם אנחנו לא מרגישים אותן ויכולות לגרום לנזק. גם המסכים מולם אנו יושבים בעבודה יכול לגרום לקרינה ולהדרדרות של עור הפנים שלנו, לכן חשוב תמיד להיות מוגנים. קרם היום הזה מכיל מקדם הגנה SPF30, רמה גבוהה יחסית ומגנה מאד. הקרם מגיע בבקבוק עם משאבה ויש לו ריח עדין ולא דומיננטי. הקרם נספג בקלות ומהווה מצע נוח לאיפור לאחריו, והוא גם אמור לטשטש את מראה הקמטוטים בשימוש לאורך זמן.

תרחיץ גרגירי יער

התרחיץשל חברת הרבלייף מיועד לעור הפנים, ומכיל גרגירי פירות יער להסרה של תאי עור מתים. הריח די דומיננטי ומריח כמו פירות, או סורבה מתוק. לא מדובר בפילינג עדין, לכן מומלץ להשתמש בו רק פעם אחת בשבוע, ולהזהר בשימוש אתו בעור עדין מאד. הוא ממש מסיר לכלוך, איפור, עור מת, וחושף שכבה חדשה של עור מתחתיו. עבורי עבד נהדר.