הסרת שיער בלייזר – כל מה שצריך לדעת.

קלאו » מאמרים נוספים » הסרת שיער בלייזר – כל מה שצריך לדעת.

כולם מדברים על הסרת שיער בלייזר, כמעט כל אדם שתשאלו אותו יגיד לכם ששמע על הטיפול הזה רק דברים טובים, על ההצלחה שלו, על ההנאה של אחר כך ועל התהליך עצמו, שאינו כואב ולרוב האנשים גם לא מסב נזק, כמו שיכול לקרות למשל בגילוח או בשעווה.

אך לפני שאתם ניגשים בעצמכם לטיפול להסרת שיער בלייזר, מומלץ שתבררו, תבדקו ותחקרו לעומק את הדברים ולא תתבססו על שמועות ועל חברים שעברו את התהליך.

חשוב מאוד לשמוע דעות וחוויות של אנשים שעברו את הטיפולים הללו, אך חשוב להוסיף גם חוות דעת של הרופא שלכם ובירור מעמיק בנושא הסרת שיער בלייזר בכללי.

כמו כן, כדי למצוא את מכון הקוסמטיקה המועדף עליכם לאחר הבירור, תצטרכו לחפש ולברר איזה מקום מומלץ על ידי מטופלי עבר.

 

דברים שכדאי לדעת לפני התחלת התהליך של הסרת שיער בלייזר:

  • קודם כל, היסטוריה של מכשיר הלייזר:

לפני למעלה מ-30 שנה, היה מדען שבטעות נחשף ליכולת של קרן הלייזר להסיר שערות, הוא עבד בקרבת לייזר ושם לב ששיערו הדלל בעקבות זה, לכן הוא המציא את מכשיר הלייזר שמבוסס על מה שמצא.

באותה התקופה מכשיר הלייזר לא היה שימושי כלל, אך בשנות התשעים של המאה הקודמת, החלו לשווק את המכשיר והוא הפך להיות מכשיר שימושי ונפוץ מאוד.

  • איך פועל מכשיר הלייזר להסרת שיער?

מכשיר הלייזר פועל בעזרת ניצול אנרגיית האור שבקרן הלייזר לאנרגיית חום אשר מחממת את השערה עד השורש שלה וגורמת להשמדתה, לאחר כמה טיפולים בעזרת קרן לייזר השערה מושמדת לצמיתות ולא גדלה פעם נוספת.

ישנם מקומות בגוף, בהם הסרת שיער בלייזר לא תמיד יעילה וחשוב לדעת את זה לפני שאתם בונים על גוף חלק לגמרי לאחר טיפול הלייזר.

כמו כן ישנם אנשים שטיפול הסרת שיער בלייזר אינו יעיל עבורם.

  • עבור אילו אנשים טיפול הלייזר אינו יעיל?

אנשים בעלי שיער לבן, אפור, בלונדיני ואף ג'ינג'י בהיר בדרך כלל לא יפיקו תועלת מטיפול הסרת שיער בלייזר ולכן אם אתם בעלי שיער בהיר חשוב שתדעו שהטיפול ברוב המקרים לא יסיר את שיער גופכם, לעיתים במקרה זה, קרן הלייזר תאט את צמיחת שיער הגוף שלכם ותדלל את שערכם אך לא תמנע את צמיחתו מחדש.

הטיפול אינו יעיל מכיוון שבמקרה של שיער בהיר, קרן הלייזר לא מצליחה לזהות את השערה, שאמורה להיות כהה יותר מהגוף ולהשמידה.

  • המכשיר של הסרת שיער בלייזר פועל בצורה הטובה ביותר על אנשים בעלי גוון עור בהיר ושיער כהה, כך לקרן הלייזר קל ביותר לזהות את השערה ולהשמידה.
  • במדינת ישראל קיימים המון רשתות ומכונים שמבצעים הסרת שיער על ידי מכשירי לייזר ולכן מומלץ להשוות בין המחירים וכן לשמוע חוות דעת של מטופלי עבר של המכון שאתם רוצים לעשות בו את טיפול הלייזר שלכם.