הסרת שיער בקיץ

קלאו » מאמרים נוספים » הסרת שיער בקיץ

כשהקיץ כבר בפתח – חוף הים, הבריכה, החופשה השנתית, מסיבות הרווקות והרווקים, החתונות ושאר אירועים מתקרבים גם הם, השיער על הידיים, הרגליים, הגב והחזה מתחילים להטריד אותנו. אמנם ההמלצה הינה לא לבצע הסרת שיער בלייזר כאשר העור שלנו שזוף, אך עדיין קיימת האפשרות לבצע הסרת שיער בקיץ מבלי לפגוע בעור שלנו.

1.    מה יותר חשוב – השיער או הצבע? – אם חשוב לכם לבצע את טיפולי הסרת השיער סמוך לתקופת הקיץ, הימנעו מלהשתזף. עשו שימוש קבוע בקרם הגנה עם רמת SPF גבוהה והשתדלו להימנע מחשיפה ממושכת לשמש. השיזוף מעודד היווצרות של כוויות על העור בזמן הטיפול ולכן אסור להשתזף. אם בכל זאת אתם נחשפים לשמש לזמן ארוך, נסו לשמור על אזור הטיפול מכוסה.
2.    הגיעו עם כמה שיותר שיער לטיפול – בכדי שתפיקו מהטיפול את המקסימום, נסו להגיע כאשר אתם בצמיחת שיער מלאה. הרי הלייזר פועל על ידי טכנולוגיית חימום החודרת אל תוך השיערה ולכן חשוב לשמור על השיער ארוך. בנוסף, הימנעו ממריחת תכשירים לפני הטיפול והגיעו נקיים לחלוטין.
3.    הקשיבו להוראות – הקשיבו למטפל או למטפלת שלכם ובצעו בדיוק את מה שהם אומרים, כך תוכלו ליהנות מתוצאות טובות, לאורך זמן ולהימנע מסיטואציה בה אתם זקוקים לסדרות טיפולים נוספות בתום סדרה זו.

הסרת שיער בקיץ

אם אתם עדיין מעדיפים את השמש על פני הכללים והחוקים של מכשירי הלייזר והאינפרא, יש עוד שיטות להסיר שיער בעצמכם. ראשית כל אתם יכולים לרכוש לעצמכם מכשיר ביתי ולהתחיל את התהליך עוד לפני שהקיץ מתחיל או לעבור את הקיץ עם שעוות ו/או גילוחים. כשהחורף יגיע, תוכלו לבצע הסרת שיער בלייזר בלי לדאוג יותר מדי.