הסרת שיער ברזילאית

קלאו » מאמרים נוספים » הסרת שיער ברזילאית

הקיץ כבר ממש כאן בפתח, תיכף כולנו נרצה. להסיר כמה שכבות, להירשם לחדר הכושר כדי שנוכל לשים את בגד הים ולצאת לחופים ולבריכות כדי לבלות עם החברים, המשפחה והילדים. כדי שלא נצטרך להתעסק כל יומיים עם השיערות המעצבנות שפוגעות במראה האסתטי שלנו, הרשו לנו לספר לכם על הסרת שיער ברזילאית. הסרת שיערת זו נועדה לנשים שאוהבות ללכת לים ולבריכה ומרבות ללבוש בגדי ים קטנטנים וחושפניים, ממש שכמו הדוגמניות והרקדניות בברזיל.

יש כמה דרכים לבצע הסרת שיער ברזילאית:

  1. הסרת שיער בשעווה- בה מסירים את כל השיער באזורים האינטימים כמו הישבן, פי הטבעת, המפשעה והערווה, כדי שניתן יהיה לשים את הבגד הים בבטחון מלא, אפילו עם מדובר בבגד ים חושפני מאוד כמו בגד ים ברזילאי או חוטיני. השעווה בעצם מדללת לאט לאט את תהליך צמיחת השיער ותוך כמה טיפולים ניתן יהיה להנות מגוף חלק ואסתטי.
  2. הסרת שיער בלייזר – היום, תודות לטכנולוגיה החדשנית של אנרגיית הלייזר, ניתן לבצע הסרת שיער ברזילאית גם באמצעות מכשיר ייחודי ומתקדם. בשונה מהמכשירים שהיו קיימים בעבר, המכשירים המתקדמים של היום, מאפשרים לבצע הסרת שיער מלאה ללא כאב וללא תופעות לוואי. תוך מספר טיפולים בלבד, ניתן להנות מהסרת שיער מלאה ולמנוע צמיחה חוזרת של זקיק השיערה. הטיפול יעיל ובטיחותי לשימוש.

לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה: בעוד שיטת השעווה כואבת ויש לבצע לא מעט טיפולים עד שהשיער מפסיק לצמוח, שיטת הלייזר איננה כואבת ודורשת כמות פחותה של טיפולים. יחד עם זאת, בשונה משעווה הנחשבת לטיפול זול יחסית, הטיפול בלייזר יקר יותר וגם חל איסור להיחשף לשמש בסמוך לטיפול כך שניתן לבצע אותו רק בחורף.