הסרת שיער ישבן עמוק

קלאו » מאמרים נוספים » הסרת שיער ישבן עמוק

ישבן חלק הוא לא רק החלום של כל אישה, אלא יש גם גברים שרוצים להנות מאותו דבר בדיוק. הסרת שיער ישבן עמוק היא אחת השיטות שהפכו פופולאריות לא רק כאן בישראל אלא ברחבי העולם. מדובר בטכנולוגיית מיוחדת הנקראת SHR שזה ראשית תיבות של Super Hair Remover

בשיטה זו עובדים עם מכונה סופר מתקדמת שהמטרה שלה היא להחליף שיער לאורך זמן בכל חלקי הגוף. הקונספט של הסרת שיער יוצר חימום בזקיק השיערה שגורם להתנתקות של זקיק השיער מנימי הדם שנותן את ההזנה. ברגע שאין את ההזנה הזו, השיערה מתה.

מדובר בקרן אור או בקרן לייזר.

בשיטה של הסרת שיער עושים שימוש במלנין  הפיגמנט שנמצא בעור ובשיער כדי ליצור את החימום. שיטה זו בעצם מחממת באופן של תנועה על שטח עבודה מסוים באמצעות פולסים מרובים ובעוצמה נמוכה, זאת בשונה מטכנולוגיות אחרות אשר פועלות נקודתי ועם פולס אחד בעוצמה גבוהה.

חימום בתנועה עם פולסים נמוכים מאפשר לבצע את טיפולי הסרת שיער גם בישבן וגם בשאר הגוף ללא תופעות לוואי, ללא כוויות וללא כאבים בכלל וזה היתרון הבולט ביותר של שימוש בשיטה הזו.

כמה טיפולים צריך לבצע?

ובכן זה מאוד תלוי ואצל כל מטופל או מטופלת מדובר בתהליך שונה. לרוב מדובר בממוצע של בין6-12 טיפולים. בשיטה זו אפשר לטפל גם בקיץ.

יש הכנה מוקדמת?

חשוב להימנע מחשיפה לשמש כשלושה ימים לפני הטיפול ויש לגלח ביסודיות את האזור המטופל.

איך זה מתבצע?

במהלך הטיפול המטפלת בודקת שהמטופל או המטופלת מגולחים כמו שצריך. לאחר מכן מניחים משקפי מגן על המטופל וגם על המטפלת. שמים ג‘ל מיוחד על האזור ומתחילים להעביר תא המכשיר על האזור המטופל.