הסרת שיער אנפרא אדום

קלאו » הסרת שיער » הסרת שיער אנפרא אדום

הסרת שיער באמצעות IPL הינה למעשה שיטה להסרת שיער בטכנולגיית אינפרא אדום. השיטה שמכונה גם הסרת שיער באמצעות קרן אור מבוססת על הבזקי אור ומאושרת על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי – FDA. הטכנולוגיה מבוססת על מרחב אור מלא עם טווחים נמוכים של אינפרא אדום במטרה לאפשר טווחים ארוכים של הגל. למעשה, האור שעובר סינון מועבר באמצעות ידיות מיוחדות אלו מאתרות את פיגמנט השיערה. הקרן היא זו שגורמת לסוג של נזק לזקיק השיערה מה שמונע מהשיערה מלהמשיך ולצמוח.

הסרת שיער אינפרא אדום

בין היתרונות של הסרת שיער בשיטת IPL הינו מעצם היותו של הטיפול קצר באופן יחסי. אומנם משך הטיפולים משתנה בהתאם לסוג העור של המטופל, הגיל שלו והאזור בו מטפלים אך לרוב מספר הטיפולים נע בין 8-12 טיפולים.

טרם בוחרים קליניקה העושה שימוש בטכנולוגיה של הסרת שיער בקרן אור , מומלץ מאוד לוודא שאכן הקליניקה מחזיקה במכשיר איכותי המספק תוצאות אפקטיביות. בשונה מטיפולים אחרים, הטיפול באמצעות מכשיר IPL נחשב לקצר ויחד עם זאת, אין תופעות לוואי קיצוניות המופיעות כתוצאה מהטיפול. בטכנולוגיה זו עושים גם שימוש במטרה להעלים כתמי פיגמנטיה ולחדש את עור הפנים . יתרון נוסף בטכנולוגיה זו הינו שבשונה מטיפולים אחרים, צבע העור של המטפל איננו רלוונטי, ולכן טיפול זה פתוח לקהל יעד רחב יותר. בנוסף, הדיוק כאן הוא מקסימלי מה שמונע היווצרות של אינפקציות. הקרן אשר יוצאת מהמכשיר למעשה עובדת אך ורק על השורש של השערה, מה שמונע נזק לעור שמסביב. החיסרון ששביצוע שיטה זו הוא בהיותה של השיטה מתאימה יותר להסרת שיער באזורים גדולים כמו למשל ברגליים או בגב, שכן הידיות נחשבות לבעלות שטח עבודה רחב.