הסרת שיער בלייזר

קלאו » הסרת שיער » הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער הפכה לתעשייה שלמה שמגלגלת מליוני שקלים בשנה. יש מגוון שיטות באמצעותן ניתן להסיר שיער (חלקן לצמיתות) ואחת השיטות הפופולאריות להסרת שיער הינה באמצעות טכנולוגיית הלייזר.

למעשה, שיטת הלייזר מבוססת על אנרגיית האור המתבצעת בעצימות גבוהה ובאורך של גל אחד המשתנה בין מכשיר למכשיר. איך זה עובד?. קרן האור היא זו שנקלטת על ידי הפיגמנט בשערה, הופכת לאנרגיית חום ובכך פוגעת ישירות בשורש השיערה ומונעת ממנה לצמוח. יש כל מיני סוגים של מכשירי לייזר וכלל שהמכשיר מתקדם יותר כך הוא יוכל להתמודד גם עם שיערות עדינות וגם עם שיערות פלומתיות באזורים בעייתיים כמו בפנים ובאזורים רגישים.

הסרת שיער בלייזר

 

טרם אתם בוחרים קליניקה ומכשיר, עליכם לוודא כי המכשיר אכן נושא אישור ותקנים הן ממנהל התרופות האמריקאי – FDA והן תקן אירופאי המכונה CE. וודאו שהקליניקה אכן בעל שם ומוניטין וכי המטפלות בה מבצעות את הטיפול במקצועיות רבה.

 

החיסרון שבטיפול באמצעות שיטת הלייזר טמון בעובדה שיש לבצע מספר טיפולים עד למצב שבו השיערות חודלות מלצמוח. בנוסף, לעתים לאחר מספר חודשים, השיערות מחדשות את עצמן ויש שוב לבצע טיפול מונע. מספר הטיפולים והעוצמה משתנים בהתאם לגיל, לסוג השיערות ולאזור בו מטפלים. לנשים וגברים בעלי עור בהיר במיוחד, הטיפול לרוב איננו אפקטיבי ויחד עם זאת, חשוב לבצעו בתקופת החורף או להימנע מחשיפה לשמש בזמנים הסובבים את הטיפול. היתרון של הטיפול הסרת שיער באמצעות קרן הלייזר הינו בכך שמדובר בטיפול יעיל, זמין ומהיר במיוחד. בנוסף, מדובר בטיפול בטיחותי, שאיננו דורש הרדמה מכל סוג שהוא וגם לרוב איננו מלווה בתופעות לוואי. יש להקפיד לגלח בקפידה את האזור המטופל לפני הטיפול ולקחת בחשבון שעלולים להיות עקצוצים לא נעימים בזמן הטיפול עצמו.