הסרת שיער בפנים

קלאו » הסרת שיער » הסרת שיער בפנים

שיער בפנים במיוחד אצל נשים, עלול להיות נושא מביך ולא נעים בכלל. לרוב מדובר בתופעה גנטית (לא חולף) או בתופעה הורמונלית (עלולה לחלוף). במידה ומדובר במצב גנטי או מולד, ככל שהזמן עובר, צמיחת השיער הופכת גסה יותר והשיער הופך פלומתי. בכדי שניתן יהיה לבצע טיפול הסרת שיער בפנים, ראשית יש לזהות את הסיבה שבעקבותיה אותה אישה או נערה סובלות מצמיחת שיער באזורים כמו לסת, לחיים, צוואר ומסביב לשפתיים. לעתים, נשים מסוימות מאופיינות ברמות גבוהות של הורמונים גבריים מה שמוביל לצמיחה של שיער בפנים ואז יש לקבל תרופה ספיציפית שניתנת על ידי רופא מומחה.

הסרת שיער פנים

מהן השיטות לטיפולי הסרת שיער בפנים?

1.    אפילציה– זו השיטה הפופולארית והיעילה ביותר לטיפול בשיער שצומח בפנים וגם גברים מבצעים אותה בכדי להקל על מלאכת הגילוח היומיומית והלעתים מתישה. אפליציה היא שיטה שבאמצעות מחט דקיקה מוחדרת אל שורש השערה ושורפת את השורש באמצעות זרם חשמלי, המונעת מהשערה לצמוח שוב. מדובר בשיטה כואבת יחסית וזה החיסרון שלה.
2.    לייזר – קיימים מכשירי לייזר מיוחדים אשר תוכננו ויוצרו באופן ספיציפי במטרה לטפל ולמנוע צמיחה של שיער בפנים. סדרת הטיפולים נמשכת בין 6-12 טיפולים, תלוי במאפייני המטופל או המטופלת.
3.    טיפול ipl – ניתן גם לבצע הסרת שיער בפנים באמצעות טיפול באינפרא אדום המתאים למשטחי שיער צפופים הדורשים טיפול לאורך זמן. מדובר בשיטה שאיננה גורמת לכאב.
ניתן גם לשלב בין טיפולים וכך להשיג תוצאה טובה יותר. חשוב לזכור שבין הטיפולים אין להסיר את השיער בעצמכם אלא יש לתת לשיערה לצמוח בכדי שתוכלו למצות את היתרונות של הטיפול ולמנוע מהשיערה לצמוח שוב. כמובן שיש גם את השיטות המסורתיות כמו שעווה למשל.