השתלת שיער אצל המומחה מספר 1

קלאו » מאמרים נוספים » השתלת שיער אצל המומחה מספר 1

הרצון העז להיראות צעירים סוחף אחריו ישראלים רבים הטסים במיוחד לטורקיה כדי לבצע השתלת שיער. מדובר בהליך רפואי ולכן יש לבחון את כל האופציות כדי לקבל את ההחלטה הנכונה באיזו קליניקה כדאי לבצע את ההשתלה. מכיוון שלא מדובר בהליך שמבצעים לעיתים תכופות אלא פעם אחת יש להקדיש לנושא בחירת הקליניקה מחשבה ובדיקה מעמיקה.

מכון רפואי באיסטנבול

המכון הרפואי המוביל בנושא השתלת שיער באיסטנבול הוא זה המנוהל על ידי ד"ר אוזגה ארגון שהוא רופא בעל שם עולמי בתחום זה. הסיבה לכך היא ניסיונו הרב בתחומי רפואה שונים עקב היותו רופא צבאי במשך שנים רבות ולאחר מכן היותו מנתח פלסטי מומחה. השילוב של הידע הרב בתחומי רפואה כה רחבים התווה לו את הדרך למציאת השיטה הנכונה ביותר לביצוע השתלת שיער. בקליניקה של ד"ר אוזגה ארגון רק הוא מבצע באופן אישי את כל התהליך לכל אורכו.

אחת הנקודות החשובות ביותר היא מי מבצע בפועל את השתלת השיער? הרופא בעצמו או אנשי הצוות שלו? לאור השגשוג של נושא השתלות השיער בטורקיה, החלו הרופאים לאפשר לאנשי הצוות שלהם כמו אחים ואחיות לבצע את ההשתלה בפועל במקומם של הרופאים. מדובר בהליך מסוכן כיוון שצוותי הסיעוד לא למדו רפואה, הם אינם יודעים את כל רזי המקצוע, את ההשלכות הרפואיות במצבים בעייתיים ועוד. \

הליך השתלת השיער

ההליך הרפואי מתחיל בבדיקה מעמיקה של צמיחת השיער בקרקפת. אופן הצמיחה משתנה מלקוח ללקוח ולכן יש לתכנן את שיטת העבודה לכך. לאחר מכן, נלקחים כמה זקיקי שיער לבדיקה פיזית ומיקרוסקופית, כדי לוודא שמדובר בשיער איכותי המסוגל לצמוח גם בנקודות נוספות.

אם התשובה היא חיובית, מתחיל הרופא בפתיחת הערוצים במיקומים שהם הנכונים ביותר לשליפת הזקיקים ולאחר מכן משתיל אותם אחד לאחר השני בנקבים באופן צפוף ואחיד. בהשתלה זו משתילים תוך יומיים כמה אלפי זקיקים שאמורים להתפתח לשיער שופע תוך כמה חודשים.

השתלת השיער בדרך שפיתח ד"ר אוזגה ארגון מוכיחה את עצמה בכל טיפול, כמוצלחת ביותר. זאת לאור ההתאמה האופטימלית שבין אופן הצמיחה לאופן ההשתלה, פתיחת הערוצים שבהם קיימים זקיקים איכותיים בלבד, שליפה אקראית של זקיקים בכל מרחב כדי לא ליצור קרחות והקפדה על השתלה צפופה.

קליניקה בתוך בית חולים

מתוך האחריות לשלומו של המטופל, הליך השתלת השיער בפועל מתבצע בבית חולים. זאת מכיוון שקורים מצבים שבהם החולה לא חש בטוב במהלך ההשתלה. כשנמצאים בתוך בית החולים הנושא נפתר במהרה כיוון שרופא מחדר המיון מגיע לבדוק אותו ולאשר את המשך התהליך או לא.

תוצאות של השתלת השיער

לאחר ההשתלה מתחילה צמיחה טבעית של השיער שמגיעה לשיאה לאחר כשמונה חודשים. במועד זה כבר קיים שיער שופע בכל רחבי הקרקפת.