טיפולים קוסמטיים

קלאו » טיפולים קוסמטיים

כולנו רוצים מראה עור חלק, קורן ובוהק. מלבד העובדה שהפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, מראה עור שכזה מעורר קנאה, גורם לנו להרגשה טוב ומעלה לנו את הביטחון העצמי. טרם אתם שולפים את כרטיס האשראי ומנסים על עצמכם שלל טיפולים, בחרו קוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית שכן לרמת המקצועיות והניסיון של הקוסמטיקאית יש השפעה על טיב הטיפול והתאמתו לסוג העור שלכם.

טיפולים קוסמטיים

הנה לכם 5 סיבות מדוע לבחור בקוסמטיקאית מוסמכת…

1.    קוסמטיקאית מוסמכת תדע לאבחן את סוג העור שלכם – סוגי העור מתחלקים לשלושה סוגים עיקריים: יבש, שמן ומעורב. לכל סוג עור יתרונות וחסרונות והדבר החשוב ביותר הוא לאבחן את סוג העור. לעתים העור נוטה להשתנות כתוצאה מהגיל, שינויים הורמונליים וגורמים סביבתיים שונים ואת כל אלה קוסמטיקאית תדע לאבחן.
2.    יש לה את הידע – כידוע לכל ידע הוא כוח. קוסמטיקאית מוסמכת עברה מגוון הכשרות מקצועיות שמאפשרות לה להבין בדיוק כיצד ולמה העור שלכם מתנהג כמו שהוא מתנהג. היא תדע להתאים לכם את סוג הטיפול שמתאים לכם. לעתים אנו רואים על חבר או מכר שהעור שלו פשוט מושלם ורוצים לעשות בדיוק את הטיפול שהוא או היא עשו, אך זה לאו דווקא מתאים לכם ולכן חשוב להתייעץ עם קומסטיקאית מקצועית לגבי סוג הטיפול שהכי מתאים לכם.
3.     תכשירים – יש מגוון כל כך רחב של תכשירים קוסמטיים, חלקם רפואיים, חלקם מיועדים לטיפול העור. קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת תדע להתאים עבורכם את המוצרים בצורה מושלמת וייעודית לעור שלכם.
4.    סובלים מאקנה, פסוריאזיס, פטרייה, פיגמנטציה? – יש המון סוגים של מחלות ובעיות עור. במקרים קיצוניים כדאי מאוד להתייעץ עם רופא עור אך יש מצבים שקוסמטיקאית מקצועית תוכל לסייע לכם בטיפול הבעיה, תתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר עבורכם ותסביר לכם שלב אחר שלב מה עליכם לעשות.
5.    יד מדוייקת, מכשור ואביזרים – בקליניקה בה פועלת קוסמטיקאית מקצועית יש את כל המכשור והאביזרים המתאימים לטיפול בעור שלכם. בנוסף ממש לא כדאי להתחיל לפוצץ חצ׳קונים ולהוציא שחורים בעצמכם שכן פעולה זו עלולה לצלק את העור ולכן כדאי בכל מצב שקשור לעור שלכם, לגשת לקומסטיקאית מקצועית ומוסמכת.