אנטי אייג'ינג

קלאו » טיפולים קוסמטיים » אנטי אייג'ינג

מי מאיתנו לא רוצה לשמור על מראה עור צעיר, חלק ורענן, מנסה לבלום את תהליך ההזדקנות הטבעי שהעור עובר הן בדרכים טבעיות והן בהתערבות חיצונית. אז הנה לפניכם השיטות הפופלאריות והאפקטיביות ביותר להצערת מראה העור.

אנטי אייג'ינג

•    לשמור על העור בדרך הטבעית – למי שלא מעוניין או עוד לא הגיע לשלב שבו הוא רוצה לערב מכשירים ותכשירים המשלבים חומצות, יש גם דרכים טבעיות לשמור על מראה עור צעיר לאורך זמן. ראשית – הישמרו מהשמש, הצטיידו תמיד בכובע ומקדם הגנה, גם בימי החורף חשוב למרוח מקדם הגנה שכן השמש עדיין נמצאת שם, למרות שהיא פחות קטלנית. בנוסף, הקפידו לנקות את העור פעמיים ביום, לשתות הרבה מים, לאכול מזונות עשירים בויטמינים ומינרלים אלו מכילים נוגדי חמצון המאטים את תהליך ההזדקנות הטבעי שהעור עובר.
•    חומרי מילוי – הבוטוקוס הוא ללא ספק החומר הפופולארי לשימוש במטרה להצעיר את מראה עור. חומר זה מסייע להשיג מראה עור צעיר ללא קמטים. באמצעותו השרירים עוברים סוג של שיתוק, פעולתם נבלמת ואז הקמטים והקמטוטים באזורים השונים בפנים נעלמים לתקופה של בין 3-6 חודשים. מדובר בשיטה יעילה, מהירה, בטוחה לשימוש שאיננה מלווה בתופעות לוואי קיצוניות. ניתן גם להזריק חומרים נוספים כמו חומצה הילארונים, קולגן  המתאימים לקמטים עמוקים.
•    פילינג – כאן מדובר בתהליך של קילוף השכבה הראשונה של תאי העור המתים, במטרה לחדש את פעילותם ולהצמיח תאי עור חדשים. יש כל מיני דרגות של פילינג החל מפילינג שטחי, בינוני ועמוק ואת הדרגה קובעים בהתאם לעומק הקמטים ולכמות הכתמים בעור. ניתן לבצע פילינג באמצעות לייזר, באמצעות פילינג מכני או כימי ולכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה. למעשה פילינג מסייע לקבל מראה עור חלק, צעיר ובריא ללא קמטים וללא כתמים. בשונה משיטות המילוי, כאן כן יש תופעות לוואי כמו נפיחות ואדמומיות ונדרשת תקופת החלמה מסוימת (בהתאם לסוג הפילינג שבחרתם ובהתאם לסוג העור ולגיל שלנו). כל אחד מגיב לטיפול אחרת.