מדוע יש הבדל בין קרם הזנה ליום לבין קרם הזנה ללילה

קלאו » מאמרים נוספים » מדוע יש הבדל בין קרם הזנה ליום לבין קרם הזנה ללילה

כל מי שמקפיד על שגרה קבועה של יופי וטיפוח ובפרט טיפוח עור הפנים, יודע היטב שכדי להגיע לתוצאות טובות חייבים להשתמש בכמה מוצרים במקביל. סרום פנים איכותי, מסכות מסוגים שונים, קרם עיניים ועוד. באופן טבעי כולנו רוצים גם לחסוך, וכך רבים שואלים את עצמם האם יש הבדלים בין קרם הזנה ללילה לבין קרם ליום, והאם אפשר להשתמש רק באחד מהם. בואו ננסה להבין מהם ההבדלים ומדוע הם כל כך חשובים.

קרם יום

קרם יום הוא מוצר שמטרתו לנקות את הפנים ולהכין אותם לקראת איפור כמו מייק אפ, קונסילר וכדומה – על כן המטרה שלו הוא לספק הגנה ולחות מקסימלית לעור. מעבר לכך רבים מהקרמים מגיעים גם עם מקדם הגנה כלשהו כדי לספק הגנה מהשמש.

קרם לילה

קרם לילה מספק לחות נוספת לפני והוא לרוב עם חומרים פעילים שמטרתם לפעול במשך שעות ארוכות ולהזין את העור בזמן שאנחנו ישנים. קרם לילה מספק הרגעה ועוזר לנקות את העור מנזקים ולכלוך שנוצרו בעקבות האיפור.

למה יש הבדלים בין השניים?

כפי שאתם יכולים לראות בעצמכם, הסיבה להבדלים היא שבכל שלב הצרכים שלנו שונים. ביום אנחנו זקוקים להגנה ושכבה עליה נוכל למרוח איפור בעוד בלילה אנו זקוקים להזנה, שיקום ותהליכים ארוכים לשיפור מראה העור שלנו.

יש כאלו שבוחרים להשתמש רק באחד מהשניים, אבל זה בהחלט לא מומלץ. מי שרוצה לשמור באמת על עור הפנים חייב לתת לו את כל מה שהוא צריך בשלבים השונים של היום, ובדיוק בגלל זה פותחו מוצרים ייעודיים לשעות היום ומוצרים ייעודיים לשעות הלילה. מכאן, חשוב למצוא את המוצרים הספציפיים שמתאימים לכם. בהצלחה!