מדוע לא כדאי לוותר על טיפול פנים שגרתי אצל קוסמטיקאית

קלאו » מאמרים נוספים » מדוע לא כדאי לוותר על טיפול פנים שגרתי אצל קוסמטיקאית

כולנו רוצים עור פנים קורן ובריא, ואם ניתן גם לדחות את הופעת הקמטים וסימני הגיל – מה טוב!

לשם כך אנו מקפידים על שיגרת טיפולים קבועה בבית הכוללת לרוב ניקוי עור הפנים לפני השינה, מריחת חומרי הזנה, ולא פחות חשוב מכך – הגנה על העור מפני השמש באמצעות קרם בעל מקדם הגנה גבוהה.

כל הפעולות האלו הינן מועילות וחשובות לשמירה על עור הפנים שלנו, אולם זה לא מספיק.

כדי לטפל בבעיות העור לעומק, לנקות אותו היטב ולהחדיר חומרי הזנה גם לשכבות העמוקות יותר שלו, יש צורך להקפיד גם על טיפול פנים שגרתי אצל קוסמטיקאית מנוסה.

מדוע טיפול פנים כל כך חשוב לשמירה על בריאות עור הפנים?

במשך היום היום אנו חשופים לנזקים סביבתיים רבים הכוללים זיהום אוויר ופיח, עשן סיגריות, נזקי קרינת שמש, חשיפה לרדיקלים חופשיים מזיקים ועוד. כל אלו מצטברים בשכבות העור והינם בעלי השפעה מצטברת מזיקה.

רק באמצעות טיפול פנים יסודי ניתן לנקות את העור לעומק, לנקז קומודונים, ולהזין את העור בצורה יסודית ויעילה באמצעות מסיכות מתאימות.

קוסמטיקאית מנוסה תדע לאבחן את מצב עורך, ולהתאים את שיטות הטיפול והחומרים להשגת תוצאה מיטבית- מראה עור קורן ובריא, ועיכוב סימני הזדקנות העור.

הבדל ברור לעין כבר מהטיפול הראשון

נ' הינה תושבת רחובות בת 40 המקפידה על טיפול פנים ברחובות אחד לחודש, על ידי קוסמטיקאית רפואית במכון יופי ורפואה אסתטית. עד לאחרונה נ' הסתפקה רק בטיפולי שיגרה ביתיים, אולם לפני כחצי שנה לרגל יום הולדתה ה – 40 קיבלה מחברותיה שובר לטיפול פנים מפנק, ומאז היא ממשיכה בשיגרת טיפולי פנים במכון אחת לחודש.

נ' מעידה שמיד לאחר הטיפול הראשון ניתן היה להבחין בהבדל ברור במצב עור הפנים, עד כדי כך שחלק ממכריה תהו אם היא עשתה בוטוקס.

"מעולם לא שמתי לב עד כמה שעור הפנים שלי נראה עייף וחסר ברק, עד לאחר הטיפול הראשון. אז הסתכלתי  במראה וראיתי הבדל ברור – עור הפנים נראה זוהר ואחיד יותר, כאילו ירדו לי כמה שנים מהגיל".

מאז נ' מקפידה על טיפול פנים אחת לחודש ואומרת שהיא רואה שיפור מתמשך ומצטבר במצב עור פניה.
"בנוסף גיליתי לאחר אבחון אצל הקוסמטיקאית שהשתמשתי עד היום בתכשירים שלא התאימו בכלל לעור הפנים שלי. לאחר האבחון התאימו לי במכון תכשירי טיפוח לטיפול השוטף בבית, וגם פה אני רואה שיפור יומיומי ניכר, ובעיות יובש שהיו לי בעור נפתרו".

נ' מסכמת: "החרטה היחידה שיש לי היא שלא התחלתי בשגרת טיפולי פנים כבר לפני עשור, אבל לא נורא, עדיף מאוחר מלעולם לא".