מיני טיפול פנים: שיטות ונהלים

קלאו » מאמרים נוספים » מיני טיפול פנים: שיטות ונהלים

מתיחת פנים היא פעולה כירורגית קוסמטית המרימה ומהדקת את העור הנפול על הפנים והצוואר, כדי ליצור מראה חלק וצעיר יותר. מיני טיפול פנים הוא גרסה שונה של ההליך, ללא חתך הפנים והרקמה הבסיסית.

זהו הליך מיני פולשני, שאינו ניתוחי, המתייחס לנהלים כמו הזרקות פנים וטיפולי פנים לייזר, שאינם דורשים אשפוז או חתכים גדולים. הליכים אלו קשורים גם להשבתה מועטה ביותר, מה שאומר שאתם בדרך כלל יכולים להיות מחוץ לקליניקת הרופא בלי אי נוחות רבה.

למה לבחור ניתוחים פלסטיים אם אפשר להשיג את אותן תוצאות בהליך פחות פולשני?

אנשי מקצוע מיומנים בתחום הכירורגיה הפלסטית מבצעים הליכי מיני טיפול פנים על מטופלים רבים שמעוניינים לעבור הליך פחות פולשני ומורכב. מנתח פלסטי לוקח בחשבון את המטרות, הגיל וההיסטוריה הרפואית שלכם, ומוודא שהגישה שלכם להליך היא בריאה ומאוזנת, ליצירת יופי ופרופורציות חדשות לפנים.

אצל כירורג פלסטי עם ותק של שנים בתחום, תוכלו להשיג רווחה פיזית ונפשית, ותוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות, ושאיש מקצוע מיומן עוזר לכם להרגיש (שוב) מושכים ובטוחים בעצמכם.

אז מה זה בדיוק מיני טיפול פנים?

ההחלטה לעבור הליך מיני טיפול פנים היא החלטה אינדיבידואלית מאוד המתחילה בדיון גלוי עם מומחה לכירורגיה פלסטית, שיבצע היסטוריה רפואית מפורטת, וישקול בזהירות את בריאותכם הכללית, מצב העור שלכם, נטייה להצטלקות וגורמים אחרים בהקשר של מה שאתם רוצים שהרמת הפנים שלכם תשיג.

המנתח יצלם תמונות כדי שניתן יהיה ללמוד את מבנה הפנים, וידון איתכם לגבי אפשרויות אחרות, כמו הרמת גבות או חומרי מילוי עוריים. מיני טיפול פנים יכול לכלול מספר מפגשי טיפול ונהלים שונים שמטרתם לטפל בהשפעות ההזדקנות. אחד הדברים הנפוצים ביותר שאנשים עושים הוא החדרת חומרי מילוי לפנים.

תתכוננו, הפנים החדשות שלכם במרחק שעה

בהכנות להליך מיני טיפול פנים, יתכן שתתבקשו להימנע באופן זמני משימוש בתרופות ללא מרשם, מרגע שתאריך הניתוח שלכם יתקרב. ההליך מתבצע בהזרקה או באמצעות מכשיר לייזר, ומחליק קמטים, מיישר קווים על הפנים ומשיג מראה רענן ומחודש לפנים. כאשר הליך מיני טיפול פנים הושלם כעבור שעה, תוכלו לשוב לשגרת יומכם, כאילו כלום לא קרה.

כשמסתכלים על המספרים, ברור שבעוד שאנשים מבצעים ניתוחי פנים מלאים, לא תמיד הם מחפשים לעבור הליכים פולשניים. במקום זאת, מטופלים בוחרים בטיפולים ונהלים המספקים תוצאות דומות למתיחות פנים, ללא הניתוח בפועל, כלומר, הרמת פנים שאינה ניתוחית.

מעכבים את השפעות ההזדקנות

עם ההתבגרות, אנשים מאבדים נפח בפנים, במיוחד בלחיים, ברקות, בשפתיים, סביב הפה ומתחת לעיניים. בעזרת חומרי מילוי, מנתח פלסטי מחליף את אותו נפח שאבד, על מנת לעזור להחזיר את השתקפות האור המעניק מראה של נעורים, אנרגיה ורוח תוססת.

יש לציין כי ישנם סוגים שונים של חומרי מילוי שאפשר להשתמש בהם – ג'ל, בדרך כלל חומצה היאלורונית, כמו ביובדרם או רסטילן, או שומן עצמי.