מספר שיטות לטיפוח השיער

קלאו » מאמרים נוספים » מספר שיטות לטיפוח השיער

מתולתל או חלק, בהיר או ככה, צבוע או טבעי, דליל או מלא – השיער שלנו ללא ספק דורש תשומת לב ייחודית. שמש, מים, מלחים, מכשירים הפולטים חום גורמים לשיער שלנו לנזק ולכן חשוב מאוד להקפיד לטפח את השיער לאורך כל השנה בין אם באמצעות טיפולים פשוטים או ייחודיים או בעזרת מסכות (מוצרי מדף) ואפילו אפשר להכין מסכות לבד בבית. בחרנו להציג בפניכם כמה שיטות מעולות לטיפוח השיער…

טיפוח השיער

 

  1. בחירה נכונה של השמפו שלכם – העדיפו שמפו איכותי. סיליקון, מלחים לסוגיהם ופראבנים מעודדים הצטברות של רבדים על עור הקפקפת ויוצרים קשקשים, נשירה ופוגעים במראה השיער לטווח הארוך. הקפידו לבחור שמפו בהתאם לסוג השיער שלכם המבוסס על רכיבים טבעיים.
  2. מסיכה לשיער – אפשר גם בבית – לא חייבים להשקיע עשרות ומאות שקלים על מוצרי טיפוח. שימוש ברכיבים טבעיים, כאלה שנמצאים במזווה הביתי מסייעים לשמור על מראה חיוני ומעודדים צמיחה חזקה של השיערות. ניתן להכין מסיכה המבוססת על 2 כפיות שמן שקדים/רוזמרין, מעט שמן שומשום, כפית מיץ לימון, חלמון של ביצה וחצי כוס שמן זית. מעסים את השיער במשך כמה דקות ועוטפים במגבת חמימה. אחרי 20 דקות שוטפים וחופפים את הראש עד שהמסיכה נעלמת לחלוטין. מסרקים, מייבשים ונהנים משיער מושלם לכמה שבועות.
  3. לחפוף נכון – כן יש דבר כזה חפיפה נכונה. מומלץ להתחיל את החפיפה במים חמים לפתיחת הנקבוביות ולסיימה במים קרים לסגירה שלהן. את החפיפה עצמה יש לבצע בעדינות עם כריות האצבעות.