מכשירים ביתיים להסרת שיער

קלאו » מאמרים נוספים » מכשירים ביתיים להסרת שיער

נמאס לכם לגלח את השיער שוב ושוב, מתקשים לתאם זמן שמתאים גם לכם וגם לקוסמטיקאית שלכם, התאכזבתם מטיפולי הסרת שיער בלייזר ושאר שיטות ״מבטיחות״ מעתה ניתן להסיר שיער באמצעות שני מכשירים שונים אשר פותחו ויוצרו למטרת הסרת שיער ביתית המתבצעת בשיטה פשוטה וקלה אותה כל אחד ואחת יכולים לבצע בביתם, בזמן הפרטי שלהם ובנוחות מירבית.

 

המכשיר הראשון נקרא NO!NO. אז ה-  NO!NO הוא מכשיר שמבוסס על טכנולוגיה המכונה Thermicon אשר מוליכה חום לשורש השיער וכך בולמת המשך צמיחה של השיערה. מדובר בשיטה פשוטה, יעילה ונוחה להסיר שיער מכל האזורים בגוף. מחקרים מראים כי לאחר חודשיים מהרגע שהתחלתם להשתמש במכשיר, כמות צמיחת השיער תפחת משמעותית בשיעור של בממוצע 64%. הערכה מגיעה עם המכשיר עצמו, המצויד בנורת בקרה ותושבת ראש תרמית. בנוסף, ספק כוח, משייף, ראשים תרמיים לשני סוגי שיער – קצר וארוך, נרתיק אחסון ומברשת ניקוי יסייעו לכם לתחזק את המכשיר. השימוש קל ופשוט והמכשיר כמובן מגיע גם עם הוראות הפעלה מדויקות.

 

המכשיר השני להסרת שיער ביתית נקרא מכשיר ה- TRIA. בשונה מה- NO!NO שיטה זו פעולת באמצעות אנרגיית האור, בדומה למכשירים המסיביים יותר בהם עושים שימוש במכונים קוסמטיים וקליניקות יופי. לכל מכשיר יש כמובן יתרונות וחסרונות משלו אך התוצאות בהחלט מבטיחות, רק חשוב לבצע את הטיפול בהתאם להוראות הנלוות של היצרן. לקיץ הקרוב מתחילים להסיר שיער בבית!.