ניתוח אף – טווח מחירים ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים מנתח?

קלאו » מאמרים נוספים » ניתוח אף – טווח מחירים ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים מנתח?

המראה האסתטי של הפנים חשוב לרבים מאיתנו. אחד האיברים הפופולאריים ביותר לביצוע ניתוח פלסטי הוא האף. מצד אחד יש כאלה שלא מרוצים מהמראה החיצוני של האף שלהם ומצד שני יש כאלה שסובלים מבעיות מבנה הגורמות לבעיות במערכת הנשימה, נחירות, אף סתום וכדומה. אז מהו טווח המחירים לניתוח אף ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים מנתח, על כך בפוסט הבא.

מבחינת המחיר, זה מאוד תלוי מה אנחנו בוחרים לעשות.

  • מחיר לניתוח אף פלסטי נע בין 6,000-20,000 שקלים
  • מחיר לניתוח אף כתוצאה מסיבה רפואית – 6,000-12,000 שקלים
  • ניתוח אף משולב – סיבה אסתטית ורפואית ביחד – 6,500-16,000 שקלים
  • ניתוח אף חוזר כתוצאה מתוצאה לא טובה – 7,000-15,000 שקלים

ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים מנתח?

ובכן, מכיון והצלחת הניתוח והתוצאה לנו אנו מייחלים תלויה במנתח, חשוב לעשות סקר שוק ולבדוק איזה מנתח הכי מתאים לנו. הדבר החשוב ביותר הוא הניסיון של המנתח ורמת המקצועיות שלו בהתאם לסוג הניתוח אותו אנו רוצים לבצע. בנוסף, חשוב להתייחס גם לפן האישי ולראות שיש איזושהיא כימיה בסיסית בינינו לבין המנתח. לפני שבוחרים מנתח, כדאי להתייחס לניתוחים קודמים שלו, אולי אפילו לדבר עם מטופלים של אותו רופא, לבדוק עד כמה הוא קשוב לשאלות שלנו וגם להתייחס לרמת הזמינות שלו.

בכל מקרה, לפני שבוחרים מנתח לניתוח אף, כדאי לקרוא קצת מידע רלוונטי על הנושא ברשת האינטרנט, לבחון את זמן ההחלמה, את הסיכונים הכרוכים בביצוע ניתוח כירורגי ולקבל החלטה שקולה ונבונה בלי לחץ, כי בכל זאת מדובר בשינוי מהותי שאנחנו עושים.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים