ניתוח מוצלח של שאיבת שומן בשיטת VASER בטורקיה

קלאו » מאמרים נוספים » ניתוח מוצלח של שאיבת שומן בשיטת VASER בטורקיה

מי שמעוניין לבצע ניתוח לשאיבת שומן עקב נראותו הפיזית והצטברות של שומן רב בבטן ובשיפוליה, מומלץ שיבצע את הניתוח של שאיבת השומן בשיטה החדשנית vaser המתבצע על ידי ד"ר אוזגה ארגון באיסטנבול. הניתוח הייחודי מתאים הן לנשים והן לגברים.

שיטה חדשנית לשאיבת השומן

שיטה חדשנית זו מבוססת על יישומה של טכנולוגיה חדשנית המתעלת את אנרגית הקול בתהודה לטובת רטטים מוגברים בגוף אשר יוצרים את הפעילות הגופנית הנדרשת לצורך הצלחת הניתוח. מדובר באנרגיה הזהה לזו המופקת בעת ביצוע הדמיות שונות באמצעות מכשיר האולטרסאונד. במהלך הניתוח חותכים חתכים זעירים, הרטטים הללו שוברים את תאי השומן בלבד ומניעים את הרקמה הקיימת סביב התאים השומניים כדי להמיס אותה. מדובר במהלך שהוא ממוקד ואינו פוגע ברקמות האחרות או בתאים אחרים בגוף. התוצאה הסופית היא שחלקי התאים הללו מומסים, הופכים לנוזלים רבים והם מובלים ומנוקזים מהגוף החוצה.

אופציה זו של ניתוח לשאיבת שומן המתבצע במומחיות רבה על ידי ד"ר אוזגה ארגון היא המוצלחת ביותר מבין השיטות הנוספות הקיימות לצורך ביצוע מטרה זו וזאת לאור העובדה שיש בה מינימום של פעולה פולשנית ,אך מקסימום הסרת שומן. עם זאת במיקומים שקיימות כמויות גדולות של עור בולט, אין אפשרות לטפל במלוא הכמות שהצטברה אלא רק בחלק ממנה.

תוצאת הלוואי של ניתוח זה היא שהפעולות מדרבנות ייצור מוגבר של קולגן שחיוני מאד לגוף ולכן העור ממוקם באופן צמוד הרבה יותר וכך נפתרת גם בעיית רפיון העור לאחר ניתוחים מסוג זה.

נראות הגוף לאחר הניתוח

תוך כמה חודשים אפשר להבחין בשינוי משמעותי של נראות הגוף. הממדים הופכים לצרים יותר במיקומים שונים בבטן. הבטן שהייתה גדולה ושופעת הופכת להיות צמודה הרבה יותר לאיברים הפנימיים.

קיימת גם אפשרות לבצע ניתוח שאיבת בטןvaser  ייחודי המותאם למתאמנים אשר בו התוצאות נראות באופן מידי כיוון שהגוף הופך למעוצב ובעל נראות ספורטיבית.

החלמה מניתוח שאיבת השומן בשיטת VASER

תקופת ההחלמה מניתוח זה היא קצרה באופן יחסי, כיוון שבדרך כלל אין תפרים, סימנים או צלקות. לאחר הניתוח נוצרים נפיחויות ושטפי דם, אט אט שטפי הדם והנפיחויות נעלמים.

מי שמבצע ניתוח זה יכול לחזור לפעילות היום יומית שלו ברגע שהוא מרגיש מחוזק אך בשלב הראשון אסור לבצע פעילות ספורטיבית אלא לאחר כמה שבועות כדי לאפשר לגוף מנוחה מפעילות זו לאחר הניתוח.