עובדות על מסכות לפנים שלא ידעתן

קלאו » מאמרים נוספים » עובדות על מסכות לפנים שלא ידעתן

הן מסייעות לניקוי עור הפנים, מסייעות בחידוש מראה העור ומעניקות לכן רגעי יופי רבים. ישנם לא מעט סוגים של מסכות לפנים המעניקות יתרון משמעותי לעור הפנים שלכן.

מתלבטות איזה מסכה לקנות? הנה עובדות על מסכות.

 מסכות לפנים – לא רק בפורים

כולנו מכירות את הסיטואציה הבאה: את חוזרת מבילוי לילי נכנסת לחדר האמבטיה ומתחילה בהליך של הסרת האיפור מהפנים. לתוך שגרת הטיפוח, יש מי שמוסיפות מסכות לפנים. המסכות אשר המראה שלהן אינו דומה למסכות שאנו מכירות מחג הפורים לא ממש נראות לעין וההרגשה המתקבלת היא נעימות. בנוסף, כיום אין צורך למרוח את המסכות במשך זמן רב אלא ניתן להסירן לאחר כמה דקות.

זריקת מרץ לעור הפנים שלכן

מה הייתן אומרות אילו מישהו היה מספר לכן כי ניתן לחדש את מראה עור הפנים שלכן באמצעות זריקת מרץ ולא זריקה ממשית? טיפול באמצעות המסכות מעניק לעור הפנים מראה יפה וחדש.

חשוב לנו להדגיש כי את המסכה מתאימים בהתאם לעור הפנים והבעיות מהן סובל העור. בתקופת מעבר בין החורף לקיץ, ההמלצה היא לעשות שימוש במסכות על מנת לא להזניח את העור בתקופת השינויים.

מה מתאים לך? מסכה נותנת או מסכה לוקחת?

מתלבטות באיזה מסכה לבחור? לפני הבחירה, יש חשיבות רבה לבחון את המטרה לשמה אתן מתכננות לרכוש את המסכה. כדאי לשים לב כי קיימות מספר רב של מסכות החל ממסכות מייבשות ועד למסכות מתקלפות. \

באופן כללי, ניתן לחלק את המסכות למספר סוגים:

  • מסכות נותנות: הכוונה למסכות אשר מסייעות בהשלמה של חוסרים שעורכן מאבד ככל שעוברות השנים.
  • מסכות מתקנות: מסכות המסייעות לתיקון בעיה בעור למשל כתמי פיגמנטציה או אקנה.
  • מסכות לוקחות: מסכת אלו מוכרות יותר בשם מסכות ניקוי אשר מטרתן היא לקחת את כל הלכלוך שהצטבר בעורכן למשל מסכות פילינג המסייעות בהסרה של תאים מתים.
  • מסכות לחות: מסכות מסוג זה מסייעות להחדיר לחות לעורכן

 

  • מסכות יופי: מטרתן של המסכות הוא להעניק לעור מראה יפה יותר.

 

3 טיפים לשימוש במסכה

מתי למרוח את המסכות:

את המסכות יש להקפיד למרוח על עור נקי. במידה והעור אינו נקי, אז יש סיכוי כי הלכלוך והשומן ייצמדו למסכה ואז האפקט הרצוי לא יתקבל ולכן חשוב מאד להקדיש כמה דקות לניקוי עור הפנים.

לקרוא את ההנחיות:

בטרם השימוש במסכות, יש להקפיד לקרוא היטב את ההנחיות זאת בשל העובדה כי המסכות אינן דומות לקרם לחות מבחינת השימוש. לכן יש להקפיד ולקרוא את ההנחיות מבחינת האופן שיש להתנהל עם המסכות- מתי למרוח, מתי ניתן להסיר את המסכות.

 תקופת מעבר:

בתקופת מעבר העור זקוק לתשומת לב יתרה ולכן חשוב מאד להקפיד לעשות שימוש במסכת הזנה לצד שימוש בלחות על מנת לקבל מראה עור גמיש.

למידע נוסף על מסכות לפנים לחצו כאן למעבר לאתר.