עיסוי עד הבית – הפתעה

קלאו » מאמרים נוספים » עיסוי עד הבית – הפתעה

מחפשים דרך ייחודית להפתיע את בן או בת הזוג? בא לכם להפתיע את בן או בת הזוג אבל לא מוצאים הפתעה מתאימה? מי יכול לסרב לטיפול עיסוי ועוד בבית? אף אחד! קבלו את כל המידע הנדרש על עיסוי עד הבית שלכם:

כאשר יש אירוע מיוחד, יום הולדת, יום נישואין או סתם תחושה של פינוק מגיע גם הרגע בו צריך להחליט על מתנה מתאימה לבן או בת הזוג. אם בא לכם לעשות הפתעה לבן או בת הזוג שלא ישכחו אז תזמינו עיסוי בבית הלקוח. היתרונות של טיפול כזה ברורים לעין ומיד עולים לנגד עיניו של המטופל עם תחילת הטיפול.

איך בוחרים עיסוי בבית?

החלטתם שאתם רוצים לתת מתנה של עיסוי למשהו קרוב אלכם ועכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא לבחור את המטפל או העסק שנותן שירות. על מנת לבחור עיסוי בצורה נבונה חשוב לעקוב אחר הצעדים הבאים:

  1. המחיר לא תמיד קובע – אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא שאנשים מתפתים למחירים זולים של טיפול עיסוי ובפועל מקבלים עיסוי שאינו מקצועי. על מנת להבטיח כי הטיפול שתקבלו אכן יהיה כמה שיותר מקצועי חשוב להבין כי יש לכך מחיר. לא יתכן שעיסוי של כשעת עבודה יעלה במחיר זול ממחיר השוק. במקרה כזה עליכם להבין כי משהו לא תקין בטיפול שאתם עתידים לקבל.
  2. בחרו מעסה שקרוב אלכם – אחד הפרמטרים שהכי קובעים הוא כל נושא המיקום של המטפל. בחרו מטפל אשר עובד קרוב לביתכם. הקרבה של המטפל מבטיחה טיפול מהיר וזמינות מצדו של המטפל. בנוסף יש גם את כל נושא הנוחות של הצדדים המעורבים. אם אתם גרים בחיפה נסו למצוא עיסוי בחיפה עד הבית. במקרה זה אין טעם לקחת מטפל מתל אביב או ממקום רחוק יותר.
  3. בדקו המלצות באינטרנט – היום ניתן למצוא כמעט הכל באינטרנט. במקרה שבחרתם מטפל חשוב לנסות לעשות עליו בדיקה אחת נוספת. פשוט הקלידו את שם המעסה או את שם העסק בגוגל ונסו לאתר כתבות, מאמרים או ביקורות על אותו מטפל או עסק. קראו בעיון ונסו להבין האם הביקורות חיוביות או שליליות.
  4. הסתכלו על עמוד הפייסבוק של העסק – דרך נוספת להבטיח מעסה מקצועי כמה שניתן הוא לבדוק בעמוד הפייסבוק שלו. איש מקצוע אמיתי המחזיק בעמוד פייסבוק ישתף את קהל הלקוחות שלו בפעולות ובטיפולים. נסו לאתר סרטונים, פוסטים, תגובות של גולשים וכדומה. כל אלו יביאו מושג כללי על המטפל ויעזור בקבלת ההחלטה.

לסיכום

טיפול עיסוי בבית הלקוח היא תופעה חיובית ההופכת יותר ויותר לפופולרית בקרב אנשים רבים. בחירת מעסה יכולה להיות בחירה חשובה מאד ולכן חשוב לבדוק כמה שיותר אודות המטפל המגיע אלכם לטיפול. נסו לעשות בדק בית ולברר על המטפל טרם הטיפול, כך תבטיחו טיפול בלתי נשכח – בהצלחה!

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים