עיצוב גבות

קלאו » מאמרים נוספים » עיצוב גבות

לעיניים שלנו יש חשיבות רבה ומכאן החשיבות גם של הגבות, הרי הן משפיעות על מראה העיניים והפנים כולן. כשהגבות שלנו מעוצבות בהתאם לכמות השיער שצומחת ובהתאם למבנה הפנים שלנו, זה משפיע על המראה כולו והופך את העיניים לפתוחות יותר ואת הפנים למוארות יותר. לכן, חשוב להשקיע בעיצוב הגבות וללכת רק למישהי מקצועית ומוסמכת שעברה קורס גבות. יש כמה שיטות מוכרות לעצב את הגבות:

  1. עיצוב גבות בפינצטה – מעצבים את הגבה לפי העובי והצורה הרצויים בעזרת פינצטה.
  2. עיצוב גבות באמצעות שעווה – עם שעווה מיוחדת לעור רגיל מורחים בחלק העליון והתחתון של הכבה ואז בעזרת פינצטה עושים כל מיני תיקונים.
  3. עיצוב גבות בחוט – בעזרת חוט תולשים את השיערות הרצויות עד לקבלת המבנה הרצוי של הגבה.

בנוסף, מי שסובלת מחוסר צמיחה, ניתן לעצב את הגבות בעזרת איפור קבוע ואפילו לעודד צמיחה של השיער בכל מיני שיטות, תכשירים וטכנולוגיות ייחודיים.

כמה טיפים לעיצוב גבות עבות וטבעיות

הרבה נשים רוצות גבות ”פלפיות“ עם מראה טבעי, ארוך ומלא. אז הדרך הראשונה היא לקחת מברשת ספולי ולהבריש את השיערות של הגבות בצורה מסודרת. בנוסף, ניתן לעשות שימוש בספריי מיוחד לשיער במטרה לעבות השיער. מברישים את השיער כלפי מעלה וזה מעניק מראה עבה ומלא לגבה.

חשוב לעשות את זה לאט ולהשקיע בזה כמה דקות. בנוסף, בעזרת צללית לגבות ומברשת לגבות ניתן ”כאילו“ לצייר שיערות. חשוב לעשות את זה כלפי החוצה ולמעלה. לוקחים את המברשת לרוחב ומהבסיס יוצרים מאין פליקים עם שאריות של חומר ועוברים ל“זנב“ הגבה עם תנועות ארוכות וקצרות, סוג של קווים חדים. באזורים שרוצים יותר מילוי, עוברים עם האורך של המברשת.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים