עיצוב ציפורניים

קלאו » מאמרים נוספים » עיצוב ציפורניים

כולנו רוצות להנות ממראה ציפורניים נקי, אסתטי ומסודר. לשם כך, אנו מגיעות אחת לשבוע או עשרה ימים לקוסמטיקאית או למכון פדיקור מניקור במטרה לצאת עם ציפורניים יפות ואפילו צבעוניות. יש כל מיני שיטות לעצב את הציפורניים בעיקר בשל הצורך ההולך וגובר של נשים רבות לרצות שהטיפול יחזיק מעמד ושהלק לא יתקלף תוך יום אחד כתוצאה משטיפה של כלים או כתוצאה מעבודות רגילות של הבית. אחת השיטות שתפסו תאוצה בשנים האחרונות היא מה שנקרא עיצוב ציפורניים לק ג‘ל.

מדובר בלק מיוחד ובמכונה מיוחדת העובדת על שילוב בין חומר הג‘ל לטכנולוגיית לד חכמה ומאפשרת הישארות של הלק לאורך זמן. במקום שהלק הרגיל יתקלף לנו תוך כמה ימים, לק הג‘ל נשאר לזמן ממושך יותר של 7-14 ימים. בנוסף, יש כל מיני שיטות באמצעותן ניתן לבנות ציפורניים למי שסובלת מהתמכרות לקסיסה או מציפורניים חלשות שנשברות כל הזמן.

השיטה הראשונה נקראת טבילה באקריל ובאמצעותה אנו מורחים דבק מכחול על ציפורניים מלאכותיות ואז טובלים באבקת אקריל מה שמייצר מאין ציפוי על גבי הציפורן. ניתן גם לבנות ציפורניים מלאכותיות בעזרת אותה אבקה עם נוזל כדורים מה שמאפשר למנוע הישברות של הציפורן ואף לכסות כל מיני פגמים בציפורן.

ניתן גם לשלב את שתי השיטות: בניה באמצעות דבק אקריל ביחד עם לק ג‘ל ואז מכניסים את הציפורן לתוך מנורת האולטרה סגול. הלק נשמר לאורך זמן. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה וככל שמדובר בבנייה יותר מורכבת ומסורבלת, כך לרוב המחיר יעלה בהתאמה. ניתן לבחור את השיטה הטובה ביותר לעיצוב הציפורניים רק על ידי ניסוי של כמה שיטות שכן לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה.