פילינג

קלאו » פילינג

לרבים מאיתנו מראה עורנו חשוב ולכן אנו משקיעים ורוכשים מוצרי טיפוח איכותיים, שומרים על עור הפנים מקרני השמש זאת באמצעות קרם הגנה, מקפידים לשתות המון נוזלים שמטיבים עם העור ובעיקר מודעים לנזקים הקיימים ועושים הכל בכדי למזער אותם.

 

אחת השיטות היותר נפוצות לשיפור איכות, מראה וגמישות העור נקראת פילינג. למעשה, המשמעות של פילינג היא קילוף של שכבות העור המתות מה שמסייע לחדש את תאי העור ולהנות ממראה עור רענן, צעיר ובוהק. תהליך הקילוף גורם להסרת התאים המתים ולצמיחה של תאים חדשים במקומם יש כל מיני סוגים של פילינגים שהשוני ביניהם בא לידי ביטוי בעיקר בעוצמות ובטכניקה שבה מבצעים את הקילוף.

פילינג

 

קיימות 3 שיטות עיקריות בהן ניתן לבצע פילינג

  1. פילינג כימי – הסרת תאי עור מתים על ידי פירוק המתבצע עם חומרים פעילים חלקם טבעיים וחלקם עוברים תהליך כימי.
  2. פילינג קריסטל או פילינג מכני – שיטה באמצעותה משפשפים את תאי העור המתים בעזרת מכשיר מיוחד.
  3. פילינג לייזר – הסרה של השכבות המתות באמצעות טכנולוגיית לייזר ייחודית.

 

בנוסף, נהוג לחלק את שיטות הפילינג לעוצמות משתנות: פילינג שטחי אותו ניתן גם לבצע בבית עם תכשירי פילינג מסוגים שונים. שיטה זו מתאימה למי שרוצה לתחזק את העור ולהנות ממראה גמיש ואיכותי של העור, מבלי לשלב הרדמה, תופעות לוואי או כאבים. פילינג נוסף מתבצע בעוצמה בינונית שמתאים לאנשים הסובלים מקמטים או קמטוטים עדינים או כתמים אותם ניתן לטשטש או להסיר באמצעות עוצמה זו. בנוסף, יש פילינג שנקרא פילינג עמוק, זהו פילינג שחודר גם לשכבות העור העמוקות יותר והוא מתאים לאנשים שסובלים מקמטים עמוקים או כתמים שקשה להסיר עם פילינג בינוני. פילינג עמוק מבוצע בחדר ניתוח ומחייב הרדמה.