פילינג בינוני

קלאו » פילינג » פילינג בינוני

בכדי שנבין מהו פילינג בינוני חשוב לציין כי קיימות 3 דרגות לביצוע פילינג שהוא למעשה הליך קומסטי בו שכבות העור המתות מוסרות, במטרה לשפר את מראה העור שלנו. הדרגות הן פילינג שטחי, בינוני ועמוק כאשר ההבדל ביניהן בא לידי ביטוי עד כמה עמוק בשכבות העור מחדירים את הטיפול ובאחוזי הריכוזים של החומצות בהם עושים שימוש בתהליך הטיפולי הקוסמטי. למעשה, ככל שרמת הטיפול עולה, ניתן יהיה לקבל תוצאות משמעותיות, אך מצד שני ההחלמה תהיה ארוכה יותר ותופעות הלוואי שעלולות להופיע יהיו קשות יותר בהשוואה לפילינג שטחי למשל. הפילינג הבינוני הוא למעשה רמת קילוף המתבצעת בעוצמה שהיא גבוהה יותר מהפילנג השטחי אך נמוכה מהפילינג העמוק.

רמה זו מתאימה לאנשים שהגיעו או עברו את גיל ה-40, מעוניינים להשיג מראה עור נקי וחלק, להפחית את מראה הקמטים והקמטוטים ויחד עם זאת להסיר כתמים, צלקות ושאר נזקי עור.

יש כמה שיטות שבאמצעותן ניתן לעשות פילינג בינוני והן באמצעות חומצה מסוג TCH, פנול (חומר כימי נוזלי) או לייזר. בשונה מפילינג עמוק, פילינג בינוני מתבצע עם ריכוזים יחסית נמוכים של החומרים בהם עושים שימוש.

פילינג בינוני

כיצד שיטת פילינג בינוני מתבצעת?
לאחר שמנקים את פניו של המטופל או המטופלת מורחים את החומר או החומצה עד שהעור נצרב ומקבל סוג של כוויה. לאחר מכן מורחים על העור חומר מרגיע ותוך מספר שבועות העור מתקלף ותאים חדשים צומחים.

פילינג בינוני – יתרונות
•    החלמה יחסית מהירה שנמשכת בין 5-10 ימים.
•    בשונה מפילינג עמוק, אין כאן צורך באשפוז ולכן ניתן לבצע את הטיפול בקליניקה או מרפאה של מטפל מוסמך.
•    קיימת אפשרות להרדמה מקומית או מלאה בכדי שלא נרגיש את הכאב.
•    הקילופים הם עדינים.