פילינג לייזר

קלאו » פילינג » פילינג לייזר

פילינג הוא שם כולל לקשת רחבה של שיטות בהן תאי העור המתים עוברים תהליך של קילוף במטרה לעודד היווצרות של תאי עור חדשים ולשפר את מראה העור הן מבחינת כתמים, קמטים ונזקים נוספים הנגרמים על העור כתוצאה מחשיפה לשמש, גיל, עישון ועוד. אחת השיטות הפופולאריות לביצוע פילינג הינה באמצעות מכשיר לייזר ייחודי המאפשר קילוף מבוקר של העור. בשונה משיטות אחרות בהן יש לבחור את העומק המדויק, באמצעות מכשיר הלייזר ניתן לקלף את העור בהתאם לדרגה המתאימה.

פילינג לייזר יתרונות
•    מסייע בעידוד צמיחת תאי עור צעירים.
•    מסייע להחליק את העור ולשפר את המראה הכללי שלו.
•    מעניק מראה אחיד לעור שלנו.
•    מאפשר לבצע טיפול נקודתי רק באזורים שזקוקים לטיפול.
•    מסייע לטשטש ואף להעלים מראה של קמטים, קמטוטים וכתמים.

טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לבצע פילינג בינוני עד עמוק אשר גורמת לייצור של סיבי קולגן חדשים. החיסרון של השיטה הוא בהיותה מתבצעת בהרדמה מקומית והיא איננה מתאימה לאנשים בעלי אלרגיה לחומרי הרדמה, אנשים עם בעיות לב או בעיות רפואיות נוספות. חשוב להבין שהשיטה עלולה להוביל לתופעות לוואי ותסמינים דוגמת נפיחויות ואדמומיות ולכן חשוב לבצע את הטיפול במקום המוסמך לכך.

למי זה מתאים?
פילינג באמצעות לייזר מתאים למעשה לאנשים בכל גיל. לאנשים הסובלים ממראה צלקתי כתוצאה מפצעי אקנה, לאנשים הסובלים מפיגמנטציה ולאנשים הסובלים מקמטים.

את הטיפול ניתן להתאים בהתאם למצב העור. ככל שהטיפול יהיה עמוק יותר, כך שלב ההחלמה יהיה ארוך יותר. חשובל ציין שלאחר הטיפול בלייזר, יש להמשיך ולתחזק את העור עם קרמים ותכשירים מיוחדים וניתן לצאת מהבית לאחר מספר ימים עד שבוע. רק לאחר כמה שבועות (תלוי בגיל של המטופל, בעומק הטיפול ובסוג העור)  רואים את השיפור.