פילינג שטחי

קלאו » פילינג » פילינג שטחי

פילינג שטחי נחשב לשיטה הבסיסית להסרת תאי עור מתים והוא אינו מחייב הרדמה או אשפוז בשונה משיטות פילינג עמוקות יותר. הפילינג השטחי מסייע להסיר כתמרי עור וכתמי שמש, להפחית את התחושה היבשה או השמנונית של העור ואף מסייע להעלמת צלקות ונזקי עור נוספים. הפילינג השטחי, בדומה לשיטות פילינג אחרות מתחלק גם הוא לכמה שיטות. יש פילינג שטחי מכני ויש פילינג שטחי המכיל גרגירים שלמעשה גורמים לפירוק של שכבת העור העליונה. בשונה מפילינג בינוני ועמוק, כאן לא חייבים לעשות שימוש בחומצות, אך כן כדאי  לעשות זאת משום שהחומצות מביאות לתוצאות טובות יותר. בנוסף, בשיטה זו לא מגיעים לשכבות העמוקות של העור. הבדל נוסף בין הפילינג השטחי לפילינגים העמוקים יותר הוא שניתן לבצע אותו ממש בעצמנו בבית ואין צורך לגשת למרפאה או קליניקה.

פילינג-שטחי

למעשה, הפילינג השטחי הוא הפילינג העדין ביותר. פילינג שטחי עלול להיות מלווה בתחושה של גרד ועקצוצים ומוביל תוך זמן קצר להתקלפות של העור. הוא הרבה פחות כואב בהשוואה לשיטות האחרות וזמן ההחלמה ממנו קצר עד לא קיים. לבעלי או בעלות עור כהה, מומלץ לבצע פילינג שטחי ולא את הפילינגים העמוקים יותר, שכן אלו עלולים להוביל לכתמים בהרים.

לסיכום, פילינג שטחי הוא טיפול המבוסס על השכבות החיצוניות של העור ובו אין הכנות מיוחדות אותן יש לבצע בשונה משיטות פילינג בינוני ופילינג עמוק. הפילינג השטחי איננו פועל מתחת לשכבה העליונו והוא מתבצע מתשלובת של חומצות בריכוזים נמוכים המסייעות להסיר כתמי שמש קלים ואף מעודדות החזרה של טקסטורה נעימה של העור.