רווקה? נשואה? מדוע חשוב לא להזניח את עצמכן?

קלאו » מאמרים נוספים » רווקה? נשואה? מדוע חשוב לא להזניח את עצמכן?

כל אישה היא עולם ומלואו ולא ניתן להקיש מאישה אחת לאחרת. כל אחת היא עם מאפיינים שונים, העדפות אחרות ורצונות מגוונים. אין ספק כי כל אישה היא בעלת אופי אחר ואין אישה הדומה לחברתה. אך ישנן מספר מוסכמות חברתיות הנכונות לכלל הנשים ואשר משפיעות על כל אישה ואישה. אחת מהמוסכמות הללו שנכונה לאישה נשואה, גרושה או רווקה היא הרצון לטיפוח אישי. אף אישה לא רוצה להזניח את עצמה וכל אישה תשקיע מאמצים אדירים בכדי להיות היפה ביותר והמטופחת ביותר. טיפוח אישי אינו קשור למראה או ליופי אלא הוא דבר פנימי המעניק לחיצוניות שלנו ערך מוסף. על כן כל כך הרבה נשים משקיעות בטיפוח אישי וניתן לומר כי טיפוח של נשים הוא קונצנזוס בחברה ואין עליו מחלוקת כי חיוני לכל אישה. אף אישה לא תוותר על טיפוח אישי ואת זאת אנחנו צריכים לזכור.

מאיזה גיל ניתן להתחיל בטיפוח אישי?

חינוך הוא דבר חשוב ביותר והוא מקנה יכולות לילדנו ומכין אותם להתמודד עם חייהם כבוגרים. עלינו ההורים מוטלת החובה לחנך את ילדנו בצורה טובה ביותר שאפשר ולהבטיח כי הם יהיו מוכנים לחייהם כבוגרים וידעו להתמודד עם כל אשר יקרה להם. חינוך איכותי הוא בעל ערך עצום היכול להבטיח כי יכולת קבלת ההחלטות של ילדכם תהיה טובה וחכמה. כחלק מהחינוך אנחנו צריכים לחנך את הילדים לכך שיש לדאוג לטיפוח אישי ולהשקיע בתחום זה. ניתן להתחיל בכך בגיל צעיר וללמד את הילדים את החשיבות של טיפוח אישי. כמובן שאל לנו להפריז בחשיבות הנושא אך עלינו להקנות לילדנו את היכולת לדעת מהי חשיבותו של הטיפוח האישי וכיצד אנחנו יכולים להשקיע בו.

בניית ציפורנים – הדרך להשקיע בטיפוח עצמי

אז מה ניתן לעשות בכדי להשקיע בטיפוח אישי? מה אנחנו יכולים לעשות בכדי להיות מטופחים? נראה כי ניתן להשקיע בתחומים רבים אך ספק אם יש עוד דבר חשוב כמו בניית ציפורניים. אישה שהציפורניים שלה אכולות או לא מטופחות נתפסת על ידי הסביבה כלא מטופחת והדבר יכול להשפיע מאוד על האופן שבו הסביבה תופסת אותה. על כן לכל אישה כדאי לבנות את הציפורניים שלה ולטפחן בכדי לשדר לסביבה שלה הצלחה. כמובן שטיפוח הציפורניים ישפיע גם על ההרגשה הפנימית של האישה ותשפר אותה בצורה ניכרת.

טיפוח הציפורניים – גם ברגליים

אך שימו לב בניית ציפורניים ניתן לעשות לא רק בידיים אלא גם ברגליים. ברגע שהציפורניים יהיו מטופחות גם ברגליים וגם בידיים אתן תרגישו הרבה יותר טוב ויהיה לכן ביטחון עצמי גבוה יותר וזהו דבר בעל ערך עצום. על כן לכו אל פדיקוריסטית מומחית שתעזור לכם לעצב את הציפורניים בצורה היפה ביותר שיש והטובה ביותר שיש.